hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  O iddia doğrulandı: Mesut Özil'in resmen kardeşi var

  O iddia doğrulandı: Mesut Özilin resmen kardeşi var
  expand

  Ben Mesut’un kardeşiyim" diyen Denise Kosek’in iddiası, babalık testi ile kanıtlandı. Mesut Özil’in artık 26 yaşında bir kardeşi ve 6 yaşında yeğeni var.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Almanya Milli Takımı’nın Türk asıllı oyuncusu Mesut Özil’in, 26 yaşında bir kardeşi olduğu dün mahkeme tarafından tescillendi.

  Geçtiğimiz yıl Aralık ayında, “Ben Mesut’un kız kardeşiyim” diyerek gündemi sarsan Denise Kosek, iddiasında haklı çıktı.

  Kosek, mahkemeye başvurarak babalık testi istedi ve yapılan DNA testinde Mesut’un babası Mustafa Özil’in kızı olduğu kanıtlandı.

  Kız kardeşi tıpatıp aynısı

  Böylece Mesut’un üç olan kardeş sayısı dörde yükseldi. Denise Kosek, babası Mustafa Özil’in evli iken annesi Monica ile birlikte ayrı bir evde birlikte yaşadığını söylemiş, “Babam şimdiki eşiyle evliyken Gelsenkirchen’de ikinci bir ev açarak, annem Monica ile birlikte olmaya başlamıştı. Annem onu çok seviyordu ve ne isterse yapıyordu” demişti.

  Genç kadın, tek isteğinin babasının, kendisine ve oğluna sevgi göstermesi olduğunu açıkladı. Annesini 2001 yılında kaybeden Kosek’in 6 yaşında çocuğu bulunuyor.O iddia doğrulandı: Mesut Özilin resmen kardeşi var

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow