hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Runatolia CNN TÜRK’te…

  Runatolia CNN TÜRK’te…
  expand

  CNN TÜRK’ün tek medya sponsoru olduğu, Türkiye’nin en büyük "life style" maratonu Runatolia’da çocuklar için minik adımlar koşusu, kadınlara özel yüksek topuk koşusu, ve 4 km Terracity Run gerçekleştirildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sağlıklı yaşamı ve koşmayı hayat tarzı olarak benimsemiş binlerce sporseverin 10 yıldır katıldığı Runatolia, 4 Mart Cuma günü tüm sporcuların katılımıyla Terracity AVM’de gerçekleştirilen makarna partisi ile başladı. 

  Doğukan Manço ve Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın katılımıyla 5 Mart’ta Muratpaşa Belediyesi yanındaki kent meydanında çocuklar için minik adımlar koşusu, kadınlara özel yüksek topuk koşusu, kısa mesafe koşmak isteyenler için 4 Km Terracity Run gerçekleşti.

  Türkiye’de gerçekleştirilen en eğlenceli ve değişik yarışmalardan biri olan kadınlara özel yüksek topuk koşusunu ise Ayşen Özkul kazandı.

  Türkiye’nin Spor Festivali Runatolia'nın ilk günde renkli anlar

  CNN TÜRK Runatolia’da

  Ironman'de yüzme, bisiklet ve koşu etaplarını tek başına başarıyla tamamlayan CNN TÜRK Ana Haber Spikeri Nevşin Mengü, Ironman’de dereceye giren CNN TÜRK Takımı’nda koşan DTVH Spor Direktörü Cem Yılmaz, CNN TÜRK Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Ayşe Yonca Baltaoğlu ve CNN TÜRK Program Yapımcısı Serap Doğan da  6 Mart Pazar günü Runatolia’ya katılacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Nevşin Mengü ve Cem Yılmazlı Runatolia CNN TÜRK'te

  Yayıncı kuruluş CNN TÜRK

  Spora büyük destek veren CNN TÜRK’te Runatolia etkinliğinin tek resmi medya partneri ve yayıncı kuruluşu oldu. Runatolia’nın tüm heyecanı 5 ve 6 Mart tarihlerinde 2 gün boyunca CNN TÜRK ekranlarında olacak. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow