Survivor 28 Şubat yeni bölüm fragmanı: Bu akşam ada konseyinde kim elenecek?

Survivor 28 Şubat yeni bölüm fragmanı: Bu akşam ada konseyinde kim elenecek?

Survivor yeni bölüm fragmanı 28 Şubat'ta ekrana gelecek olan 30'uncu bölüm öncesi izleyici ile buluşurken ünlüler takımında yaşanan kavgalar devam edecek. Adem ve Furkan Kızılay arasında yaşanacak şiddetli kavga diğer yarışmacılar tarafından engellenmeye çalışılacak. Öte yandan adada sinirlerine hakim olamayan Tarık Mengüç, Çılgın Sedat ve Adem ile gerilecek. 28 Şubat'ta yarışmaya veda edecek olan isim Erdi, Sabriye, Sadin ve Fatih dörtlüsünden biri olacak. İşte, Survivor kim elenecek sorusunun yanıtını belirleyecek olan 30. bölüm fragmanı...

Survivor son bölümde ödül oyunu için gerçekleştirilen büyük mücadelede döner ödülünün sahibi ünlüler takımı oldu. Dokunulmazlık oyunun ardından eleme potasına giren Sadin, Erdi, Sabriye ve Fatih arasından adaya veda edecek isim bu akşam ortaya çıkacak. İletişim oyununda sevdikleriyle görüşebilmek adına parkura çıkacak olan yarışmacılar sinirlerine hakim olamayacak. Survivor kim elenecek sorusunun yanıt bulacağı yeni bölümde ünlüler takımındaki tartışmalar ise devam edecek. İşte, Survivor yeni bölüm fragmanı ve elemenin yapılacağı bölümde yaşanacak olaylar...

SURVİVOR ADA KONSEYİNDE ELENME ADAYLARI KİMLER?

5. haftada gerçekleştirilen ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı dün akşam ada konseyinde elenmesini istedikleri isimlerin adlarını paylaştı. Oylamada en çok ismi çıkan Sadin gönüllüler takımında ilk elenme adayı olurken bireysel oyunun sahibi olan Gökhan, Erdi Ünver'in ismini verdi. Ünlüler takımında bir çok kez potaya sokulan Sabriye bu hafta da adı yazılan ilk isim olurken bireysel dokunulmazlığı kazanan Furkan Kızılay, Fatih Hürkan'ın performansının düşük olduğunu belirterek potaya dahil edilmesini istedi.

Buna göre 28 Şubat'ta yapılacak veda konseyinde Sadin Bakır, Sabriye Şengül, Fatih Hürkan ve Erdi Ünver adada devam edebilmek adına mücadele verecek.

SABRİYE'İN PERFORMANSI ELEŞTİRİLDİ

Ünlülerde her hafta elenme potasına sokulan ilk isim olan Sabriye performansının düşük olduğunu söyleyen arkadaşları için "Beni dışlıyorlar" ifadelerini kullandı. Geçtiğimiz hafta yaptığı elenme konuşmasında halka teşekkür eden Sabriye'nin duygu sömürüsü yaptığını iddia eden Erdi,"Biz de halk çocuğuyuz" diyerek destek bekledi. Erdi'nin şok çıkışı sonrası öfkelenen Sabriye ise "Lafa bakarım laf mı diye söyleyene bakarım adam mı?" diyerek eleme potasındaki rakibine ateş püskürdü.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS