hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  16 inç ekranda etkin üretkenlik

  16 inç ekranda etkin üretkenlik
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Huawei yeni dizüstü ürünü olan MateBook 16s ve MatePad Air adlı tabletini öğrencilerle buluşturuyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2,5K ekran çözünürlüğü ile 400 nit parlaklığa sahip HUAWEI MateBook 16s, multimedyadan iş ihtiyaçlarına kadar tüm kullanım alanları için ideal.

  Verimlilik odaklı özellikleriyle de dikkat çeken HUAWEI MateBook D16, 16:10 en boy oranıyla internet sitelerinde, grafiklerde ve yazılı belgelerde daha geniş bir görüş sunarak üretkenliği artırmaya yardımcı oluyor.

  MatePad Air

  HUAWEI MatePad Air, yeni şeyler denemeye, kariyerlerini ilerletmeye ve iş stresini azaltmanın bir yolunu bulmaya hevesli profesyoneller için tasarlandı. HUAWEI MatePad Air, nerede olursanız olun, istediğiniz zaman kolay kullanım için; profesyonel ofis yazılımı, mükemmel not alma deneyimi ve akıllı işlevlere sahip.

  HarmonyOS 3.1 tarafından desteklenen Huawei MatePad Air, Akıllı Ofis ve çok cihazlı iş birliği senaryoları için optimize eden geliştirmelere sahip. HUAWEI MatePad Air, cihazlar arası sorunsuz iş birliği özellikleri, uygulamalar ve cihazlar arası ‘Renk Yakalama’ ve kolaylaştırılmış ‘Pop-up Eşleştirme Yazdırma’ özellikleri ile iş süreçlerini basitleştirerek, kullanıcılar için daha hızlı ve verimli bir yazma deneyimi sunuyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  HUAWEI MatePad Air, HUAWEI’in 3:2 üretkenlik ekranına sahip ilk tableti. Tablet, 144 Hz yenileme hızı, SuperRender, 30 Hz ila 144 Hz uyarlanabilir yenileme hızı aralığı ve Super Frame ile hem iş hem de eğlence deneyimlerini geliştirmek için tasarlandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow