hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  2022 Apple Watch’ın yılı olacak

  2022 Apple Watch’ın yılı olacak
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Bugüne kadar çıkardığı modellerle akıllı saat piyasasının hakim ismi konumuna gelen Apple, 2022’de bu unvanını pekiştirmek istiyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Akıllı saat piyasasına da rakiplerinden biraz daha geç bir zamanda ve daha dar bir ürün yelpazesiyle giren Apple, yine de yıldan yıla sektördeki ağırlığını arttırarak dünyanın en çok akıllı saat satan ikinci markası konumuna geldi. Aslında Amerikalı şirket için gizli birinci de diyebiliriz çünkü liderlik koltuğunda oturan Xiaomi’nin, akıllı saatin yanında akıllı bileklik ve bantları da bu kategoride sayılıyor. İşte belki de bu durumu göz önünde bulunduran Apple, gelecek yıla 3 farklı Apple Watch modeliyle girmeyi planlıyor.

  Bu modellerden ilki Apple Watch Series 8 olacak. Saat kategorisinde amiral gemisi pozisyonunu alacak olan bu saatin haricinde, ayrıca bir fiyat performans ürünü olarak Watch SE 2 ve zorlu koşullarda kullanmayı sevenler için tasarlanan üçüncü bir Apple Watch modeli olacak. Ancak şimdilik bu üçüncü modelin ismi veya özellikleri konusunda net bir bilgimiz yok.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow