AirPods Pro’nun pabucu dama mı atılıyor?

AirPods Pro’nun pabucu dama mı atılıyor?

AirPods Pro’nun pabucu dama mı atılıyor?

OnePlus’ın yeni kablosuz kulaklığı OnePlus Buds Z Dolby Atmos ses desteği ile geldi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

OnePlus, yeni ürünlerini OnePlus 8T ve OnePlus Buds Z modellerini tanıttı. Dolby Atmos desteği ile dikkat çeken Buds Z, uygun fiyatlı olması ile rakiplerine adeta göz dağı veriyor. Peki, bu kablosuz kulaklık özellikleri ile bizlere neler sunuyor

OnePlus Buds Z, Bass Boost ve Dolby Atmos özelliklerini destekleyen dinamik 3D stereo ile birlikte 10mm dinamik bir sürücüye sahip. OnePlus’ın diğer kulaklıklarının aksine Buds Z artık boy boy üç adet silikon uçla geliyor. Buds Z’nin şarj kutusunun tasarımı, OnePlus Buds ile karşılaştırıldığında daha geniş olduğu için farklılık gösteriyor.

Pil kapasitesine gelince, her kulaklıkta 40mAh pil yer alıyor ve şarj kutusu 450mAh kapasiteli pile sahip. Kulaklık başlıkları 4,35 gram ağırlığında ve şarj kutusu 40 gram ağırlığında.

Bağlantı ile ilgili olarak, 10m kablosuz menzil ile Bluetooth 5.0’ı destekliyor ve Buds Z, ter ve su direnci için IP55 derecelendirmesine sahip. USB Type-C bağlantı noktası üzerinden hızlı şarj için desteğe sahip olan bu kulaklık 10 dakikalık şarj ile 3 saat boyunca kullanım süresi vadediyor.

Dolby Atmos desteği sayesinde özellikle Netflix’teki destekli içeriklerde fark yaratacak olan bu kulaklık hem iOS hem de Android telefonlar ile uyumlu. Ancak Dolby Atmos özelliği için muhtemelen OnePlus imzalı bir telefon kullanmanız gerekecek. 45 dolar gibi akıl almaz bir fiyattan satışa sunulacak olan kulaklık, AirPods’un pabucunu dama attıracak.