Akıllı saat ile pizza siparişi

Akıllı saat ile pizza siparişi

Henüz ülkemizde kullanılamıyor ancak çok acıktıysanız, akıllı saatiniz yemek siparişi vermek için yeterli olacak. Bu şimdilik ABD’de Domino’s Pizza ile mümkün. Akıllı saat ile pizza siparişi yemek sektörü için önemli bir yenilik sayılabilir.

Domino’s Pizza daha önce tek tuşla favori pizza siparişi verebilmek için konsept bir ürünle karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise Apple Watch ve Pebble saat desteği ile gündemde. Dünyanın en popüler akıllı saati olan Apple Watch ile pizza sipariş edebilirsiniz. Bunun için “Easy Order” yani kolay sipariş isimli mobil uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Akıllı saatin küçük ekranı ile uyumlu olan bu uygulama aracılığı ile sipariş verebiliyor, verilen siparişlerin durumunu kontrol edebiliyorsunuz. Uygulama şimdilik sadece ABD’de kullanılabiliyor.


2015'te çözülemeyen 11 gizem!


Tabii ki akıllı saat ile pizza siparişi verebilmek teknolojik bir yenilik sayılmaz. Ancak konsept olarak ideal bir kullanım senaryosu oluşturuyor. Yani zaten olan bir servis, diğer cihazlarla da uyumlu hale geliyor. Dolayısıyla bu haber şaşırtıcı değil sevindirici oluyor. En kısa sürede bu uygulamanın ülkemizde de kullanılmasını diliyoruz. Akıllı saat ile pizza siparişi yapmayı mümkün kılan uygulamadan ekran alıntısı aşağıda.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS