Akıllı sıcaklık kontrollü yeni ürünü tanıttı

Akıllı sıcaklık kontrollü yeni ürünü tanıttı

Akıllı sıcaklık kontrollü yeni ürünü tanıttı

Yıl sonu dönemi geldi ve ciddi soğuklar da başladı. Bu kapsamda siz de kendinizi soğuklardan korumak istiyorsanız artık Xiaomi yeni bir ürüne sahip. Kışa hazırlık olarak Xiaomi, Youpin platformunda akıllı sıcaklık kontrollü bir ısıtma eşarbını piyasaya sürdü. Yeni ürün ilk olarak Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun tarafından Weibo sayfası aracılığıyla duyurulmuştu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Akıllı ısıtıcı atkı, kullanıcıyı sıcak tutabilme özelliğine sahiptir ve bunu yapmak için yerleşik bir DuPont ısı yalıtım dolgu malzemesi kullanır. Aynı şekilde yüksek saflıkta karbon nanotüp film ısıtma teknolojisinin yanı sıra bir sıcaklık sensörünü de benimsiyor. Eşarp 3 saniyede ısınabilir ve ısıtmayı üç sıcaklık seviyesine ayarlayabilirsiniz – 38°C, 45°C ve 50°C. Süper geniş ısıtma levhası sadece soğuğa karşı koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda boynu da ısıtır.

Diğer açılardan, eşarp aşırı akım, aşırı sıcaklık, kısa devre, açık devre ve diğer korumaları destekliyor. Ayrıca, anormallik durumunda sistem otomatik olarak kapanıyor. Ayrıca çamaşır makinesinde yıkanabilir. Akıllı Isıtma eşarbı, 149 yuan (21 $) fiyatıyla süper uygun fiyatlı. Ürünün ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.