Alcatel OneTouch Pixi 4 ailesi duyuruldu

Alcatel OneTouch Pixi 4 ailesi duyuruldu

Akıllı telefon üreticilerinden Alcatel yeni bir model serisini duyurdu. Alcatel OneTouch Pixi 4 olarak adlandırılan seride 4 farklı cihaz olacak. Bu cihazların detayları haberimizde.

Pixi 3’ten sonra Alcatel şimdi Pixi 4 ailesi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Cihazlar hakkında bazı detaylar belli ancak resmi lansmanın CES 2016’da yapılması bekleniyor. Bu lansmanda Pixi 4 ailesinden toplamda dört yeni cihaz karşımıza çıkacak. Cihazlar farklı bütçe ve ihtiyaçlara göre şekillendirilmiş.


Alcatel OneTouch Pixi 4 modelleri 3.5 inç, 4 inç, 6 inç (phablet) ve 7 inç boyutunda bir tablet bilgisayardan oluşacak. Cihazların hepsi Android işletim sistemli olacak. Pixi 3 ailesinde kullanılan Windows işletim sistemi bu yıl tercih edilmeyecek. Ancak firmadan 8 inçlik Windows 10 kullanan bir tabletin beklenildiğini de belirtelim. Pixi 4 ailesindeki cihazların hepsi fiyat odaklı olacak. Yani giriş seviyesinde cihazlar ile tüketicinin karşısına çıkılacak.


LG V10 incelemesi


Alcatel ayrıca CareTime isimli bir başka ürünle daha CES 2016’da kendini gösterecek. Bu cihaz çocuklara yönelik bir akıllı saat olacak. Ancak detayları şimdilik gizemini koruyor. CES 2016’da Alcatel’den çok sayıda yenilik bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS