Altın kaplamalı süper lüks Galaxy S7'nin fiyatı

Altın kaplamalı süper lüks Galaxy S7'nin fiyatı

Vietnam merkezli Karalux firması yeni bir lüks telefon ile karşımızda. Geçtiğimiz ay satışa çıkan Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelini altına bulayan firma, fiyatını açıkladı.

Zaten fiyat itibariyle Galaxy S7’den daha pahalı olan Galaxy S7 Edge, altınla kaplanınca çok daha yüksek bir fiyatla karşımıza çıkıyor. Ancak bu tarz lüks ürünleri sevenler için altın kaplamalı telefonlar vazgeçilmez.


Karalux firması daha önce farklı Samsung modellerini ve farklı marka akıllı telefonları da altınla kaplamıştı. İşlemin yine benzer şekilde olduğu söyleniyor. Toplamda 6 saat süren işlemde, cihazın gövdesi 10 farklı işleme tabi tutuluyor. Sonuç ise 24 ayar altın kaplamalı Galaxy S7 veya S7 Edge oluyor.


Apple küfürleri otomatik 'bip'leyecek


Samsung Galaxy S7’yi altın kaplamalı olarak almak isterseniz ödemeniz gereken rakam bin 720 dolar. Eğer altın kaplamalı Galaxy S7 Edge almak isterseniz  bin 930 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.


Firma, Vietnam merkezli olduğu için Vietnam içerisinden bu ürünü almak isteyenlere yaklaşık 200 Dolarlık bir indirim yapıyor. Yani cihazın normal versiyonu ile arasında iki kattan daha fazla bir fiyat farkı oluyor.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS