hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Apple Fitness+ için artık bir Apple Watch’a ihtiyacınız yok

  Apple Fitness+ için artık bir Apple Watch’a ihtiyacınız yok
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Apple Fitness+ 2020’de piyasaya sürüldüğünde, deneyim tamamen akıllı saatlerine odaklanmıştı. Ancak, Apple TV’de görüntüleyebileceğiniz egzersizler korkunç bir görünüm sunuyordu. Bu sebeple güncelleme alan uygulama artık tüm cihazlarda iyi bir performans sunacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ancak yalnızca iPhone kullanıcıları, eğitmenler tarafından yönlendirilen 3.000 egzersiz ve meditasyon dahil olmak üzere tam Fitness+ hizmetine erişebilecek. İPhone’unuz yaktığınız kaloriyi tahmin edecek ve bu da Hareket halkasındaki ilerlemeye eklenecek. Fitness+’a katılmak için bir iPhone’a ihtiyacınız olsa da, hizmete iPad ve Apple TV’den de erişebileceksiniz.

  Ayrıca Apple, bu sonbaharda daha fazla Time to Walk bölümü yayınlayacak. Time to Walk, insanları dışarı çıkmaya ve daha sık yürümeye teşvik etmek için tasarlanmış bir ses deneyim. Dördüncü sezonda Regina Hall, Nicky Jam, Constance Wu ve Meghan Trainor’dan hikayeler yer alacak.

  Bu arada Time to Run, Fitness+ abonelerine Wyoming’deki Yellowstone Ulusal Parkı gibi yerlerden sanal koşu rotaları sunacak; Meksika şehri; Anchorage, Alaska; Monterey, Kaliforniya; ve Seattle bunlardan biri. Hem Yürüme Zamanı hem de Koşma Zamanı iPhone Fitness uygulamasında da mevcut olacak.12 Eylül’den itibaren Apple Fitness+ kullanıcıları, Mary J. Blige, The Rolling Stones ve The Weeknd gibi müziklerin yer aldığı daha fazla Artist Spotlight antrenmanına erişim kazanacak.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow