Apple iki farklı iPhone SE 2 modeli ile geliyor!

Apple, 2020 içerisinde iki farklı iPhone SE 2 modeli satışa sunmayı planlıyor. Peki özellikleri ne olacak?Apple'ın uzun zamandır yeni iPhone SE üzerinde çalıştığı iddiaları gündemi meşgul ediyor.

Çeşitli raporlara göre teknik özellikleri de çıkan iPhone SE 2 için, yeni çıkan rapora göre iki farklı model ile geleceği belirtildi.

Apple'ın 2020 planları arasında tam beş farklı iPhone modeli piyasaya sunacağı ifade ediliyor. Şu an için bu durum iddia olarak kalsa da, gün geçtikçe güçlenen bir iddia olmaya devam ediyor.

2020 içerisinde satışa sunacağı modeller arasında iki farklı iPhone SE 2 modeli olduğunu belirtelim ve bu telefonların arasında ne fark olacağını da hemen açıklayalım.

iPhone 8 ile tasarım benzerliğine sahip olan iPhone SE 2, iki farklı ekran boyutu ile gelecek.

Ortaya çıkan iddialara göre her iki model de LCD panele sahip olacak. Yine her iki modelde de A13 Bionic işlemci kullanılacak.Aralarındaki tek fark ekran boyutu ve çözünürlüğü olacak. iPhone SE 2 4.7 inçlik ekrana sahip olurken, iPhone SE 2 Plus ise 5.4 ya da 6.1 inç boyutunda olacak.

Ming-Chi Kuo tarafından ortaya atılan iddiaya göre her iki modelde de 3 GB RAM desteği olacak ve 5G desteği sunulmayacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS