Apple iPhone SE için bataryalı kılıflar

Apple iPhone SE için bataryalı kılıflar

Piyasada bulunan en kaliteli bataryalı kılıflardan bazılarını sizler için derledik. Daha uzun pil ömrü için tercih edebileceğiniz kılıflar galerimizde.

Apple'in 4 inçlik minik canavarı Apple iPhone SE, zaten son derece tatminkar bir pil ömrü (1624 mAh) sunuyor. Ancak daha fazlasına ihtiyaç duyanlar için tercih edilebilecek bazı ürünler bulunuyor. Çoğu popüler akıllı telefon için bataryalı kılıfları piyasada bulabiliyorsunuz. Ancak markasız ve garantisiz olan ürünler, kaliteli ürünlerden daha yaygın. Dolayısıyla daha güvenilir ve daha kaliteli alternatiflere ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.


Galerimizin ilerleyen sayfalarında farklı bütçe ve farklı ihtiyaçlara yönelik olarak satışa çıkarılmış olan bataryalı kılıfları bulabilirsiniz. Galerimizde yer alan alternatifler haricinde önermek istediğiniz başka bir bataryalı kılıf varsa, yorumlar bölümünde belirterek galerimize katkıda bulunabilirsiniz. İşte Apple iPhone SE için en iyi 6 adet bataryalı kılıf önerisi...


1. iPhone SE için bataryalı kılıf : Alpatronix iPhone SE Battery Case


Alpatronix markasının çözümü listemizin ilk konuğu. 26-27 dolarlık fiyatıyla dikkat çeken bataryalı kılıf 2400 mAh kapasiteye sahip. Güç kayıplarını düşündüğümüzde bu kılıfın en az bir kere %0'dan %100'e şarj edebileceğini söyleyebiliriz. LED ışıklar ile bataryalı kılıfın kalan kapasitesini görmeniz mümkün. Bu bataryalı kılıf ile iPhone SE'nin kalınlığı tam olarak 15.2 mm oluyor.


iphone-se-bataryali-kilif-12. iPhone SE için bataryalı kılıf : Maxboost Atomic S iPhone SE Case


İkinci sırada Maxboost markası yer alıyor. Tıpkı bir önceki bataryalı kılıf gibi Maxboost'un kılıfı da 2400 mAh'lık ek bir pile sahip. Kılıfın iddiası ek %120 güç şeklinde. Ancak arada verimlilikten doğan kayıplar olacaktır. Kılıf aynı zamanda stand görevi de üstleniyor. Fiyatı ise yaklaşık olarak 30 dolar seviyesinde.


iphone-se-bataryali-kilif-23. iPhone SE için bataryalı kılıf : Mophie Space Pack


Apple'ın lisansı aksesuar üreticilerinden Mophie, iPhone SE modeli için de bir çözüm geliştirmiş. Tasarımsal olarak diğer modellerden ayrılan bu kılıf, 149 dolarlık fiyatıyla listemizin en pahalı alternatifi. 1700 mAh pile sahip olan kılıfın ek bir özelliği daha var. Mophie Space Pack, aynı zamanda iPhone'unuzun depolama alnını da artırıyor. 16, 32 ve 64 GB depolama alanına sahip olan kılıfın baz modeli ile telefonunuza hem 1700 mAh güç hem de +16 GB depolama alanı ekleyebiliyorsunuz. Ancak bu kılıfın telefonu %0'dan %100'e bir kere tam şarj edemediğini ekleyelim.


iphone-se-bataryali-kilif-34. iPhone SE için bataryalı kılıf : Skiva PowerFlow iPhone SE Battery Case


Skiva markasının 20 dolarlık bataryalı kılıfı uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Kılıf 2000 mAh kapasiteye sahip. Ancak telefona sürekli olarak bağlı değil. Dolayısıyla cihazın alt tarafını açık bırakıyor. Bu özellik sizin için önemliyse, alt tarafı açık olan tek seçenek olduğunu belirtelim. 2000 mAh kapasite, iPhone SE için yaklaşık olarak ek %75 pil demek oluyor.


iphone-se-bataryali-kilif-45. iPhone SE için bataryalı kılıf : Unu Aero Wireless iPhone SE Case


Listemizin sonuna doğru yaklaşırken Unu markasının 34 dolarlık çözümüne geliyoruz. 2000 mAh kapasiteli bu kılıf, sıradan bir bataryalı kılıf olmanın ötesinde özellikler sunuyor. Öncelikle kılıfın darbelere karşı koruma iddiası var. Köşelerdeki yumuşak silikon katman, düşmelere karşı cihazınızı koruyor. Ayrıca bu kılıfta Qi standardında kablosuz şarj desteği de bulunuyor. Yani kılıfı ve içerisindeki telefonu şarj etmek için kablosuz şarj üniteleri kullanılabiliyor.


iphone-se-bataryali-kilif-56. iPhone SE için bataryalı kılıf : 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS