Asus Zenwatch 3 çıkış tarihi ne zaman olacak?

Asus Zenwatch 3 çıkış tarihi ne zaman olacak?

Tayvanlı teknoloji devi Asus, akıllı saat konusunda ısrarcı olmaya devam ediyor. Sektör Apple, Samsung ve Xiaomi gibi dev markalar tarafından adeta domine edilmiş olsa da Asus vazgeçmiyor.

Asus, dün resmi Twitter hesabı üzerinden bir görsel paylaştı. İlgili görsel 31 Ağustos 2016 tarihine işaret ediyor. Bu tarihte firmanın yeni akıllı saatinin duyurulacağı düşünülüyor.İlgili görseli haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. Görselde “Incredible is coming” şeklinde bir mesaj var. Türkçe anlamı ise “Olağanüstü geliyor” şeklinde. Dolayısıyla firmadan bu noktada bir sürpriz bekleniyor.


Önümüzdeki ay teknoloji dünyasının seyrini değiştirecek olan IFA 2016 fuarı Berlin’de ziyaretçilere ve basın mensuplarına kapısını açacak. Ancak bu paylaşıma göre Asus, IFA 2016 öncesinde bir şey duyuracağını ima ediyor.


Akıllı saat özelinden çıkacak olursak, 31 Ağustos tarihinde firmanın birden fazla ürün duyurma ihtimalini de gözden çıkarmamak gerek. Yani Asus o tarihte Zenwatch 3 yerine veya Zenwatch 3 ile birlikte yeni akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar da duyurabilir. Detaylar şimdilik bu kadar.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS