Battlefield 1′in boyutu belli oldu

Battlefield 1′in boyutu belli oldu

Şüphesiz bu yılın en çok beklenen oyunlarından birisi Electronic Arts’ ın yeni oyunu Battlefield 1 ′iydi. Merakla beklenen oyunun boyutu belli oldu. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

ABD asıllı oyun geliştirici olan Electronic Arts, Battlefield’ ı  birinci şahıs nişancı ve üçüncü şahıs nişancı türü aksiyon oyunlar serisi olarak bizlere tanıtmıştı. 2011 Yılında çıkardığı ve yeni Battlefield oyunlarına kapıyı aralayan öncü oyunu şüphesiz Battlefield 3 olmuştu. Senaryo bazından çok çoklu oyuncu seçeneğiyle çoğu kullanıcıyı kendine çekmiş, ardından parayla açılabilecek seçenekleri fazlasıyla arttırdığından büyük tepkilere neden olmuştu. Oyunların başarısı bir kenara dursun, şüphesiz Battlefield tarihinin en çok beklenen oyunu Battlefield 1 idi. Merakla bekleyişler yavaşça sona yaklaşırken bir Reddit kullanıcısı tarafından oyunun boyutu ile ilgili bir gönderi paylaşıldı.


Battlefield 1 AKK Dostu Olmayacak Gibi


Xbox One kullanıcılarının da görebileceği bu bilgiye göre oyunun boyutu toplam  42.6 GB olarak belirlenmiş. Tabi ki ilk günden itibaren çeşitli güncellemeler de alacağını var sayarsak oyun pek AKK dostu değil gibi görünüyor. Oyunla 21 Ekim 2016 tarihinde yayınlanacak. Senaryomuz 1. Dünya Savaşını konu alırken , çok çeşitli uluslar yanında Türk ordusunu da oynama fırsatımız olacak. Çeşitli repliklerinde Türkçe olarak seslendirildiğini de belirtelim.


En son yayınlanan Battlefield 1′ in senaryo videosu çoğu oyuncuyu büyülemişti. Oyunun çoklu oyuncu seçeneğinin sürekliliğinin yanında senaryonun da  etkileyici olduğu anlaşılıyor. Son olarak oyunun PlayStation 4, Xbox One ve Windows platformlarına çıkacak olduğunu belirtelim.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS