Beast DDR4 RGB Special Edition serisini piyasaya sürdü

Beast DDR4 RGB Special Edition serisini piyasaya sürdü

Beast DDR4 RGB Special Edition serisini piyasaya sürdü

Çarpıcı RGB aydınlatmalı beyaz renk ısı dağıtıcılı, yeni modülleri Kingston FURY serisinde benzersiz kılıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kingston FURY CTRL yazılımı sayesinde sisteminizi benzersiz kılan bir görünüm oluşturmak için önceden ayarlanmış RGB aydınlatma desenleri ve efektleri kitaplığıyla yalnızca sisteminizin performansını artırmakla kalmayın, aynı zamanda güncel tutun veya ayarlarınızı kişiselleştirin. Patentli Infrared Sync Technology (Kingston Kızılötesi Senkronizasyon Teknolojisi) ile özel RGB efektlerinizin düzgün kalacağından emin olabilirsiniz.

İster oyun oynayın, ister video düzenleyin veya başka şeylerle uğraşın, Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition ile sisteminizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Ürünler Intel XMP Sertifikalıdır ve yerleşik profilleri sayesinde kolay hız aşırtma için önceden optimize edilmiş zamanlama, hız ve voltaj seçenekleri sunar.

Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition, AMD Ryzen için hazır olmanın yanı sıra, herhangi bir Intel veya AMD tabanlı sisteme zahmetsizce entegre olacak ve sorunsuz bir terfi deneyimi yaşatacaktır.
Kingston DRAM işletme müdürü Kristy Ernt, şunları söylüyor: “Kingston olarak 35. yaşımızı kutlarken, sistemlerinin performansını ve stilini güncellemek isteyenler için favori FURY Beast serisinin bu özel sürümünü sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 3200 ve 3600MT/s hızları ve benzersiz beyaz ısı dağıtıcılılarıyla FURY Beast DDR4 RGB Special Edition, etrafını aydınlatan parlak RGB efektleri eşliğinde tam olarak bunu yapacak.”

FURY Beast DDR4 RGB Special Edition, 8GB ve 16GB tekli modüller ve 16GB ve 32GB ikili kitler halinde sunuluyor.