Beklenen remake GTA oyunları sonunda netlik kazandı

Beklenen remake GTA oyunları sonunda netlik kazandı

Beklenen remake GTA oyunları sonunda netlik kazandı

Remake olarak gelecek GTA oyunları belli oldu. Bir süredir Rockstar’ın 3 farklı GTA oyununun remake versiyonu üzerinde çalıştığına dair dedikodular işitiyorduk. Sonunda bu oyunların hangileri olduğu ortaya çıktı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Malum son dönemde remake oyunların hayli popülerleştiğini söyleyebiliriz. Özellikle de zamanına damga vurmuş fakat günümüz şartlarında grafikleri vasatın bile altında kalan yapımlar sırasıyla remake olarak karşımıza çıkıyor.

Hatırlanacağı üzere bir süre önce Resident Evil 2 ve Resident Evil 3 remake olarak oyun severlerin karşısına çıkmış ve hayli büyük bir başarıya imza atmıştı.

Şimdi ise sıra efsaneleşen GTA oyunlarında.

Malum, Rockstar yaklaşık olarak 8 senedir yeni bir GTA oyunu satışa sunmadı. Görünen o ki kısa vadede de sunmayı amaçlamıyorlar.

Bunun yerine Rockstar’ın eski GTA oyunlarının remake versiyonları üzerinde çalıştığı rapor edilmişti. Görünen o ki bu raporlar doğru çıktı.

Geçtiğimiz gün Japonya’dan sızdırılan güvenilir bir kaynağa göre Rockstar Games GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas oyunlarının remake versiyonları üzerinde çalışıyor.

Sadece bu haber bile GTA hayranlarını büyük ölçüde heyecanlandırmış durumda. Elbette şimdilik Rockstar cephesinden resmi bir açıklama gelmediğini de hatırlatmamız gerekiyor. Fakat Vice City’nin remake versiyonu için bizler de çok heyecanlıyız.