Benzeri olmayan uygulama: Who’s Down

Benzeri olmayan uygulama: Who’s Down

Google, farklı ve yenilikçi ürün ve teknolojiler deneyerek sıkça gündeme geliyor. Firmadan gelen yeni bilgilere göre Google, yeni bir uygulamanın hazırlık sürecinde. Eşi benzeri olmayan uygulama son derece ilginç bir konsepte sahip. Who’s Down isimli uygulamayı “Kimin morali bozuk?” şeklinde dilimize çevirebiliriz.

Bu yeni uygulama ile basit durum güncellemeleri yapmak mümkün. Who’s Down, Google Hangouts’taki arkadaş listenizi kullanıyor. Eğer moraliniz bozuksa bunu uygulama içerisinde ilgili bölüme sebepleriyle birlikte yazabiliyorsunuz. Daha sonra ise arkadaşlarınızın sizinle konuşmak istemesini bekleyebilirsiniz. Yapılan sohbetler yine Google Hangouts altyapısı ile mümkün oluyor.


Football Manager 2016'nın 50 'wonderkid'i


Uygulamada grup sohbetleri yapmak da mümkün.Uygulama için tam olarak bir sohbet servisi demek şimdilik mümkün değil çünkü yayınlanan tek detay yukarıdaki ekran görüntüsü. Henüz kapalı beta sürecinde olduğu için davetiyesi olmayan kullanıcılar uygulamayı test edemiyor. Uygulama, iOS için App Store ve Android için Google Play Store uygulama marketlerinde bulunuyor. Who’s Down uygulaması hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için beklemekten başka bir çare şimdilik yok.


Google+’ın beklenen ilgiyi görmemesi, WhatsApp ve Facebook Messenger’ın tek bir elde toplanması gibi sebeplerden dolayı Google’ın yeni bir sosyal platform oluşturmasının zamanı zaten gelmişti. Yeni ve dev bir servisin ilk adımlarının Who’s Down olduğunu düşünüyoruz. Detayları, ortaya çıktıkça sizlerle paylaşacağız.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS