Bir çizim tabletinden çok daha ötesi

Bir çizim tabletinden çok daha ötesi

Çizim tabletleri tek yönlü, pahalı ve özel müşterilere hitap ediyorlar. Sensel Morph işte bu algıyı değiştirmek için devreye giriyor.

Artık ürünün tam olarak nasıl çalıştığı daha belirgin olmuştur. Sensel Morph aslında bir Kickstarter projesi. Yani seri üretimde olan bir ürün değil ve bağış bekliyordu. Kısa süre içerisinde hedeflediği 60.000 Dolar bağış rakamına ulaşan ürün, çizim tabletlerinin bir adım öteye taşıyor.


Üzerine takılan mıknatıslı yüzeyler ile farklı özellikler kazanan ürün, standart bir QWERTY klavye, piyano, klasik çizim tableti veya bir yazılım geliştirme aracına dönüşebiliyor. USB portu ile bilgisayara bağlanabilen ürün, iPad tabletlerde klavye olarak da kullanılabiliyor. Bluetooth LE (Low Energy) bağlantı seçeneği ile aslında bu ürünle ne yapmak istediğiniz birazda size kalmış durumda.


Ürünün hassasiyeti dikkat çekiyor. Üzerinde yer alan binlerce algılayıcı ile fırça hassaslığında çizimler yapabiliyorsunuz. Yani sıradan bir resim fırçasıyla dijital ortamda resimler çizebiliyorsunuz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS