Bundle çok iddialı

Bundle çok iddialı

Türkiye sınırları içerisinden dünyaya yayılan uygulamalardan biri olan Bundle, gün geçtikçe daha fazla popüler olmaya başladı. Bu doğrultuda yeni adımlar atan şirket farklı işbirliklerine girmeye hazırlanıyor.

Son zamanlarda mobil uygulama pazarında oldukça hareketli günler yaşanıyor. Birçok uygulama kullanışlı yapısıyla kullanıcıları kendine bağlıyor. Bu uygulamalardan birisi olan Türkiye topraklarından dünyaya açılan Bundle. Uygulama gün geçtikçe kullanıcılar arasında daha fazla popüler olmaya başladı. Hatta bununla kalmayıp Google Play Store’da Editorün Seçimi olmayı başardı. Kısa bir süre önce uygulama Android ve App Store içinde ön plana çıkmayı zaten başarmıştı. Ama son olarak Editörün seçimi olması durumu onu çok daha ön plana çıkaracaktır. Haber okumayı daha kullanışlı hale getiren bir uygulama olması bu ilginin en büyük nedenlerinden olduğu kesin.


Bundle sadece Türkiye sınırlarında değil dünya genelinde 600 bin kullanıcıya ulaşmış bulunuyor. Son gelen birtakım bilgilere göre 3 telefon üreticisinin dikkatini çektiği ve pazarlama konusunda işbirliğine gideceği yönünde. Bundle yaptığı bu adımlarla yükseliş ivmesini sürdürecek gibi gözüküyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS