Son Dakika

Call of Duty: Infinite Warfare'i 312 bin kişi beğenmedi

A A

07.05.2016 - 11:00 Son Güncelleme:

Birkaç gün önce resmen duyurulan Call of Duty: Infinite Warfare beklemediği bir tepkiyle karşılandı. Call of Duty hayranları oyuna adeta savaş açmış durumda.

Call of Duty: Infinite Warfare'i 312 bin kişi beğenmedi

Bildiğiniz gibi Call of Duty serisinin merakla beklenen yeni oyunu birkaç gün önce resmen tanıtıldı. Call of Duty: Infinite Warfare adını taşıyan yeni oyunun ilk fragmanı yayınlanarak oyunun bizlere neler sunacağı az çok gösterilmiş oldu. Ancak görünen o ki birçok Call of Duty hayranı gördüklerinden memnun olmamış durumda. O kadar ki, Call of Duty hayranları Infinite Warfare’e adeta savaş açmış durumda.

Activision, ilk fragmanın yayınlanmasının ardından hiç beklemediği bir manzara ile karşılaştı. Infinite Warfare’in fragmanı kısa sürede 7 milyon izlenmeye ulaştı ama YouTube üzerinde nsadece 178 bin kişi beğendim butonuna tıklarken, 312 bin kişi beğenmedim butonuna basarak oyuna tepkisine gösterdi. Üstelik kullanıcıların tepkisi bununla da sınırlı kalmadı.

Çanakkale'ye düşen meteorda yaşam izi 

Reddit’te bazı kullanıcılar diğerlerinin de YouTube’a girerek fragmana eksi not vermesi için kampanya başlattı. Oyunun bu kadar aşırı kötü tepki almasına, bilim-kurgu türüne fazla ağırlık vermesi neden olmuş gibi duruyor.