Call of Duty Vanguard çıkış tarihi ne zaman açıklanacak?

Call of Duty Vanguard çıkış tarihi ne zaman açıklanacak?

Call of Duty Vanguard çıkış tarihi ne zaman açıklanacak?

Oyun sektöründeki en köklü serilerden biri olan Call of Duty yakında yeni Vanguard oyunuyla PC ve konsollarımıza konuk olacak. Geçtiğimiz günlerde oyun için ilk tanıtım videosu yayınlanmış ve büyük heyecan yaratmıştı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Aslında yayınlanan ilk tanıtım videosundan çok fazla çıkarım yapmak mümkün değildi. Fakat geçtiğimiz gün yayınlanan bir buçuk dakikalık yeni tanıtım videosuyla birlikte pek çok şey de netleşmiş oldu.

Artık CoD Vanguard’ın 2. Dünya Savaşı’nda geçeceğini biliyoruz. Yani bir kez daha eski silahları kuşanarak dünyanın gördüğü en büyük savaşa tanıklık edeceğiz.

Peki CoD Vanguard ne zaman çıkacak? Sızdırılan raporlara göre yeni CoD oyunu Kasım’ın ilk haftasında raflardaki yerini almış olacak. Muhtemelen yeni CoD oyunu PS4 ve Xbox One ile birlikte yeni nesil konsollara da gelecektir. Tabi ki PC’yi de unutmamak gerekiyor.

Yine de oyunun kesin çıkış tarihi ile geleceği platformlar 19 Ağustos’ta gerçekleşecek olan global etkinlikte duyurulacak. Yani oyunun resmi tanıtımının 19 Ağustos’ta olacağını söyleyebiliriz.

Vanguard’ın hikayesi de 19 Ağustos’ta açıklanacaktır. Tamam 2. Dünya Savaşı’na gideceğiz fakat bizleri nasıl bir atmosferin beklediğini, hangi cephelerde savaşacağımızı hala bilmiyoruz.