Son Dakika

Covid isimli uygulama ile koronavirüs vakalarını anlık görün

A A

30.03.2020 - 09:36 | Haber Kaynağı: Ali Yavuz Şahin

Dünyayı etkisi altına alan ve 680.000’den fazla kişiye bulaşan koronavirks salgını hala engellenemez şekilde devam ediyor. Bu süreçte devletler her gün güncel olarak ülkelerindeki coronavirus vakalarını açıklıyor.

Covid isimli uygulama ile koronavirüs vakalarını anlık görün

Bu vakaları farklı internet sitelerinden takip etmek mümkün. Keşke uygulaması olsa da anlık takip edebilsek dediğimiz bu günlerde karşımıza Covid isimli uygulama çıktı.

Hem Windows hem de macOS için geliştirilen bu uygulama sayesinde anlık olarak koronavirüs vakalarını görüntüleyebiliyorsunuz. Tek bir gösterim ekranı olan uygulamada favori ülkenizi belirleyip ülkenin anlık verilerine ulaşabiliyorsunuz.

Birden fazla ülkeyi favoriye ekleme özelliği de bulunan bu uygulamada; anlık vaka sayısı, kurtulan kişiler, hala enfekte olan kişiler ve ölüm sayıları net ve doğru şekilde sunuluyor.

3 günlük demo sürümü olan bu uygulamayı eğer beğenirseniz 2.30 dolara satın alabilirsiniz. Tek bir lisans aldığınızda 4 farklı cihazda kullanabileceğinizi belirtelim.

Eğer koronavirüs vakalarını anbean takip etmek istiyorsanız uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Son olarak uygulamanın Türkçe dil seçeneğine çok yakında kavuşacağını belirtelim.