Son Dakika

Dishonored 2 resmileşti!

A A

05.05.2016 - 13:00 Son Güncelleme:

Yayıncı Bethesda Softworks, merakla beklenen aksiyon-bilim kurgu-RPG oyunu Dishonored 2’nin Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One ve PC için, piyasaya çıkış tarihini resmen duyurdu.

Dishonored 2 resmileşti!

 Daha önceki haberlerimizde de, sizinle paylaştığımız dedikodular doğrulandı. Popüler oyun geliştiricisi Bethesda Softworks, Dishonored 2’nin; Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One ve PC platformlarındaki yayınlanma tarihi 11 Kasım 2016 olarak belirlendi. Dishonored 2, 2016 yılında, 14 ve 16 Haziran tarihleri arasında düzenlenen E3 2016’da da (Electronic Entertainment Expo – Elektronik Eğlence Fuarı), tanıtılacak.

Bethesda sözcüsü Dishonored 2 hakkında son derece iddialı ve yapımla ilgili ipuçları veriyor. Şirket sözcüsü, “Bilim ve teknolojinin kafa kafaya çarpıştığı bir dünyaya hazır mısınız? İmparator Emily Kaldwin  mi yoksa onun sadık ve onurlu koruyucusu Corvo Attano rolünü mü üstleneceksiniz? Hiç görülmemiş, saldırgan bir combat (savaş) motoru ile baş edebilecek misiniz? Karakterinizin eşsiz güçlerini; gerek teknoloji gerekse bilimle nasıl harmanlayacaksınız?  Bu eşsiz hikayenin, çok sayıda farklı sonu olacak. Kararlarınız o sonunda, ne kadar aydınlık veya karanlık olduğunu şekillendirecek. Oyunun her anında seçimlerinizin, gerektirdikleri ile yüzleşeceksiniz. Kısacası, daha önce böyle bir oyun deneyimi yaşamadınız.” ifadelerini kullanıyor.

Pek çok PC sahibi, şu anda Dishonored 2’nin sistem gereksinimlerini merak ediyor olmalı. Fısıldanan dedikoduları sizinle paylaşalım.

Asgari PC Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 veya Windows 7 veya Windows 8 veya Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-3330 3.0GHz / AMD Phenom II X4 975
  • RAM: 8 GB Sistem Belleği
  • GPU Belleği: 2 GB
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 570 veya AMD Radeon HD 6970 ve üstü
  • Sabit Disk Alanı: 25 GB Sabit Disk Alanı
  • DX: DirectX 11