Oyuncular için tasarlandı

Oyuncular için tasarlandı

Performans arayan oyun severler için birçok firma durmaksızın çalışmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan MSI, performansın doruklarına ulaşan MSI Aegis Ti ile oyuncuları cezbetmeyi amaçlıyor.

MSI daha çok hem kompakt yapı arayan hem de performans arayan kullanıcılara yönelik sunduğu çözümler arasında bulunan Aegis serisi ailenin en güçlü üyesiyle geliyor. İsmi MSI Aegis Ti olan yeni performans canavarı 2 adet GeForce GTX 1080 ekran kartı seçeneği sayesinde kullanıcıların gözüne girmeyi başarıyor.


Intel Core i7-6700K  işlemciden gücünü alan ürün  GTX 1080 desteği ile en güçlü oyuncu bilgisayarı olmaya aday gözüküyor. Seride en önemli özellik olan  Silent Storm Cooling soğutma sistemi bu üründe biraz daha iyileşerek daha iyi bir soğutma performansı veriyor.


Cihaz 4 adet  DDR4 soket ile 64GB’a kadar yükseltilebilmeye olanak sağlarken ön tarafa koyulan HDMI bağlantısı ise sanal gerçeklik cihazlarını bağlayabilmek mümkün hale geliyor. Diğer bir özellik olan hız aşırtma modu ise ön kısımdaki ejder butonu ile oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.


Bu özelliklerin yanında  Killer Ethernet ve Killer WiFi bağlantıları ile akıcı bir internet deneyimi sunan cihaz, güç kaynağı olarak da 850W 80PLUS Platinum ile geliyor.


Ne zaman ve ne kadar fiyat ile çıkacağı bilinmeyen cihaza sahip olmak isteyen kullanıcılar yüksek bir bütçe ayırmaya başlaması kesin gibi gözüküyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS