Dünyanın kuşkusuz en ilginç şarj aleti

Dünyanın kuşkusuz en ilginç şarj aleti

Japonya’da 1990’lı yıllardan bu yana yayınlanan bir manga olan One Piece karakterlerinden Sanji, artık bir çizgi roman karakteri olmanın ötesinde. Mangada aşçı karakteri olarak karşımıza çıkan Sanji bakın ne halde.

Haberimizin içerisinde görsellerde Sanji karakterinin heykelini görüyoruz. Karakter, gerçek bir insan boyutlarında ve oldukça ilginç bir pozisyonda. Karakter, basit bir heykel değil, aynı zamanda telefon şarjı yapılmasını sağlıyor. Kafa bölgesinde USB çıkışı, kalça bölgesinde ise elektrik girişi var. Sanji heykelinin kalça bölgesinden elektrik bağlantısı yapıp, kafa bölgesindeki USB’ye şarj kablonuzu takarak mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.


Katoku isimli site tarafından yayınlanan fotoğrafları haberimizde bulabilirsiniz. Ürünle ilgili olarak detaylı bir özellik listesi henüz bulunmuyor. Ancak içerisinde dahili pili olduğu da söyleniyor. Japonya’dan çıkan ilginç ürünler listesinde bu ürün gerçekten zirveye oynayabilir.


One Piece serisinin yaratıcısı Oda Eiichiro, 2016 yılını “Sanji yılı” olarak ilan etmişti. Dolayısıyla bu yıla özel olarak çıkmış bir ürün gibi duruyor. Anlamlandırmak ise son derece güç.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS