Dünyanın ne kadarını gezdiniz?

Dünyanın ne kadarını gezdiniz?

Dünyanın yüzde kaçını gördüğünüzü biliyor musunuz? Kaç farklı şehre gittiğinizi? Ya da kaç başkentte bulunduğunuzu? LifePinner ile dünyayı gezmek çok kolay.

İnsanlar değişiyor. Artık lüks şeylere para harcayarak, tüm gelirlerini 'şeyleri' biriktirerek ya da sahip olduklarıyla övünerek mutlu olmuyorlar. Bu döngüden çıkıp yeni dünyayı gezmek istiyorlar; kişinin kendi rotasını belirlemesi insan hayatının amacı haline geliyor.


lifepinner-dunyayi-gezmek


Dünya gezdikçe genişliyor, yeni kültürler tanıdıkça insanın bakış açısını değiştiriyor. Hayatını değiştirme cesaretine sahip olanlar, her şeyi bırakıp dünyayı gezmeye karar verenler günümüzün yeni idolleri haline geliyor.


iPhone 7 inceleme videosu... O kadar para vermeye değer mi?


"Peki tüm bunların lifepinner ile ilgisi ne?" diyecek olursanız, hemen açıklayalım.


LifePinner, yeni nesil bir mobil seyahat uygulaması olarak, hem haritanızda gittiğiniz şehirleri pin'leme fırsatı veriyor, hem de kişisel seyahat infografiğinizi oluşturmanızı sağlıyor. Seyahat etmeyi sevenler ve gezginler için bağımlılık yaratmaya başlayan uygulamada, aynı zamanda Bucket List'inizi ve kişisel şehir rehberlerinizi de oluşturabiliyorsunuz. Bucket List'inize ve rate'lerinize göre, yakında birtakım sürprizlerle de karşılaşacaksınız gibi duruyor, bizden söylemesi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS