Dünyanın önde gelen konuşmacılarına bir Türk eklendi

Dünyanın önde gelen konuşmacılarına bir Türk eklendi

Deneyimli danışmanları ve küresel ağı sayesinde geniş hizmet yelpazesine sahip London Speaker Bureau, Türkiye’den bilişim alanında uzman Atıf Ünaldı’yı kadrosuna dâhil etti.

Atıf Ünaldı, 1991’den itibaren bilişim alanının önemli şirketlerinde yöneticilik yaptı. 1999 yılından bu yana bilişim alanında konferans ve seminerler veren Ünaldı, aynı zamanda görsel ve yazılı medyada da aktif olarak çalışmalarını sürdürüyor.İnternet Temelli Televizyon Teknolojileri Derneği (IPTV) Yönetim Kurulu Başkanı olan Atıf Ünaldı, ayrıca Yaratıcı Endüstriler Konseyi Derneği (YEKON), E-ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği (Eticad), Bilişim Muhabirleri Derneği, Sitebuilders Microsoft ile İnternet Society (ISOC) gibi derneklerinde kurulunda yer alıyor.  


London Speaker Bureau, Sir Richard Branson, Ray Kurzweil, Twitter’ın kurucu ortaklarından Biz Stone gibi isimleri konuşmacı portföyünde bulunduruyor. London Speaker Bureau’nun yeni konuşmacısı Atıf Ünaldı da 23 yıllık mesleki birikimini ve deneyimlerini bu küresel ağ içinde paylaşacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS