En iyi 5 arama uygulaması

En iyi 5 arama uygulaması

Android arama uygulaması değişikliği yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Telefon numarası çevirdiğiniz bölümü de kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirebilirsiniz. İşte o uygulamalar!

Android işletim sisteminin özelleştirilebilir yapısından faydalanmak için sizlere beş uygulama derledik. Rehberi kalabalık ve sık telefon görüşmesi yapan bir kullanıcıysanız bu galerimiz işinize yarayabilir.1. Android arama uygulaması : Phone


İlk uygulamamız Phone yani Telefon. Google'ın resmi arama uygulaması olarak Google Play Store'da bulabilirsiniz. Eğer daha önce bir Nexus akıllı telefon kullandıysanız, tam olarak birebir aynı uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Son derece basit olan bu uygulama Google'ın materyal tasarım anlayışıyla tasarlanmış. Arama engelleme, sanal telesektreter gibi özelliklere sahip. Ayrıca Google veri tabanını kullanan Caller ID özelliği de mevcut. Yani arayan kişi rehberinizde kayıtlı olmasa bile adını görebiliyorsunuz. Tabii eğer Google rehberine kayıtlıysa.


Google Play Store: Phone


phone


2. Android arama uygulaması : drupe


Drupe isimli Android arama uygulaması kesinlikle devrimsel sayılabilir. Uygulama tıpkı Facebook Home gibi telefonun her ekranında bir köşede görünüyor. Layer mantığında çalışan uygulamanın kısayoluna dokunduğunuzda en çok irtibat kurduğunuz 10 kişiyi ekranın bir köşesinde görebiliyorsunuz. Kişiyle hangi şekilde irtibat kurmak istiyorsanız, o uygulamanın üzerine sürüklemeniz yeterli. Bu ilginç uygulamanın nasıl çalıştığını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.


Google Play Store: drupe
3. Android arama uygulaması : Zero Dialer


Zero Dialer listenin en sade uygulamalarından bir tanesi. Son derece basit ve anlaşılır bir arayüze sahip. Uygulamanın en önemli özelliği detaylara gizlenen kısayollar. Android KitKat sürümüyle gelen varsayılan arama uygulamasının tasarımını kullanan Zero Dialer, son derece basit bir çözüm sunuyor. Hızlı arama, numara engelleme gibi standart özelliklere sahip.


Google Play Store: Zero Dialer


 

4. Android arama uygulaması : Ready Dialer


Yine son derece şık arayüze sahip bir arama uygulaması ile karşınızdayız. Ready Dialer, tıpkı drupe isimli uygulama gibi kendine has bir arayüze sahip. Outlook isimli e-posta yazılımında olduğu gibi şık kişi görüntüleme sistemi ve diğer detayları aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.


Google Play Store: Ready Dialer5. Android arama uygulaması : Truedialer


Truedialer tıpkı Zero Dialer uygulaması gibi Android 4.4 KitKat telefon uygulaması arayüzünü kullanıyor. Ancak tabii ki daha özelleştirilmiş bir şekilde. Çift SIM kart ve 40 dil destekleyen uygulama, bir veri tabanına bağlı. Böylelikle rehberinizde olmayan kişileri de görüntülemeniz mümkün. Uygulamanın diğer özellikleri için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.


Google Play Store: Truedialer


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS