En iyi flört uygulamaları

En iyi flört uygulamaları

Gelişen teknoloji ve dijitalleşen dünya, arkadaşlık ve ilişkiler tarafında da pek çok seçenek sunuyor. Öyle ki milyonlarca kişi, uygulamaları tercih ediyor.

İşte 2020 itibarıyla popüler ve kullanışlı bazı arkadaşlık ve flört uygulamaları.

Tinder

Tinder, şu an en popüler flört uygulamalarından bir tanesi. Kendinize bir profil oluşturuyor ve tercihlerinizi belirledikten sonra eşleşmeyi bekliyorsunuz. İster arkadaşlık, isterseniz de uzun süreli ilişki için seçimler yapabiliyorsunuz.

Hot or Not

Hot or Not da tıpkı Tinder gibi, uygun eşleşme üzerine işleyen bir arkadaşlık – flört uygulaması. Hoşunuza giden fotoğrafları beğeniyor, beğenmediklerinizi es geçiyorsunuz. Eğer beğendiğiniz kişi de sizin fotoğrafınızı beğenirse eşleşiyor ve konuşmaya başlayabiliyorsunuz.

Bumble

Bumble, kadınlara yönelik bir tanışma ve arkadaşlık kurma uygulaması. Basit tabirle, Tinder’ın kadınlar için hazırlanmış versiyonu da diyebiliriz. Çünkü bu platformda evvela kadınlar seçim yapıyor ve sohbeti önce onlar başlatıyor.

Hinge

Hinde, “Silinmek üzere tasarlanmış bir uygulama” sloganıyla ön plana çıkıyor. Peki bu ne demek? Etrafta bir sürü tanışma – flört uygulaması var ve günümüz dünyasında milyonlarca kişi de bu uygulamaları kullanıyor. Hinde ise, bu karmaşadan sıkılmış insanları bir araya getirip tanıştırmayı hedefliyor. Yani eşinizi bulduktan sonra uygulamayı silebilir ve birbirinize odaklanabilirsiniz.

Happn

Happn, sizin yaşadığınız yerdeki doğru insanı bulmanızı hedefleyen bir uygulama. Sizin de sürekli kullandığınız yollar, gittiğiniz mekanlar vardır. İşte bu uygulama, size yakın, ortak yerlerde takılan insanlarla eşleşmenizi ve onlar arasından en doğru kişiyi bulmanızı amaçlıyor. Tabii “bulunduğunuz yere yakın kişiler” özelliği pek çok uygulamada var, ama Happn bu detay üzerine inşa edilmiş.

The League

The League’i diğer flört uygulamalarından ayıran en ciddi farkı, gerçek hayattaki pek çok detayınıza önem veriyor olması. Nerede çalışıyorsunuz, Linkedin profiliniz, becerileriniz ve dahası… Tabii eşleşeceğiniz kişilerin de bu tip profesyonel detayları belirtmesi gerekiyor.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS