hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Fallout 76 bu sefer çöktü!

  Fallout 76 bu sefer çöktü
  expand

  Bethesda’nın olaylı oyunu Fallout 76 olaylara doymuyor. Aldığı insan dışı güncelleme ile geçtiğimiz gün gündeme oturan Fallout 76, bugün de atom bombası ile çökme sorunu ile oyun dünyasına adını yazdırdı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Tamam Bethesda’nın oyunlarında her zaman bug olmuştur. Bu buglar her zaman hızlı bir şekilde güncellemeler ile kapatılmıştı. Ancak bu Bethesda’nın kötü oyun yaptığı anlamına gelmiyor. Oyun dünyasına damga vuran oyunlara imza atan Bethesda, bu sefer çok kötü çuvalladı. Fallout 76 için yayınlanan 47 GB’lık güncelleme oyuncuları çıldırtmıştı.

  Bugün ise oyunda ilginç bir hatanın olduğu keşfedildi. Multiplayer oynama zorunluluğu olan oyunda, son seviyelere doğru nuke yani atom bombası açılıyor. Bu atom bomasını bir kişinin açması çok zorken, 3 kişilik bir grup hepsi bu bombayı açmayı başarmış. Daha sonra bu 3 kişi aynı anda atom bombasını oyunda kullanmış.

  3 atom bombasının aynı anda atılmasının ardından oyunun serverları çökmüş. Oldukça garip olan bu hatanın 47 GB’lık güncelleme ile düzeltildiği düşünülüyor. Metacritic skorları hiç iç açıcı olmayan Fallout’ı çok zor günler bekliyor. Umarız Bethesda güncellemeler ile daha bitmemiş olan oyunu düzeltmeyi başarır.

  Fallout 76 bu sefer çöktü

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow