Final Fantasy VII Remake ne zaman çıkacak?

Final Fantasy VII Remake ne zaman çıkacak?

Sevilen strateji oyunlarından Final Fantasy VII’nin yenilenmiş grafiklerle PS4’e geleceği duyurulmuştu. Bir belge ile oyunun çıkış tarihi belli oldu. Bakalım Final Fantasy VII Remake ne zaman çıkacak?

Oyun dünyasında gerçekten klasik olarak adlandırılabilecek birkaç oyun var ve Square Enix’in Final Fantasy VII oyunu da bunlardan biri. Squre Enix’in yenilenmiş grafiklere sahip ve ufak yenilikler içeren Final Fantasy VII Remake duyurusunu yaptığında pek çok oyuncunun heyecanlanmasının nedeni de bu.


Final Fantasy VII Remake ne zaman çıkacak


Oyunun ne zaman yayınlanacağını belli değildi ve bazı düşünceler oyunun 2017‘de çıkacağı yönündeydi. Ancak Square Enix’in oyun çıkış takvimi açığa çıkınca Final Fantasy VII Remake‘nin en erken 2018‘de çıkış yapacağı belli oldu. Belgede yayınlanması planlanan oyunlar arasında yer alan Final Fantasy VII Remake ve Kingdom Hearts gibi yapımların Nisan’da başlayan 2018 finansal yılı ve sonrasında kısmında yer aldığı görülüyor.


2018 ve sonrası tabiri ucu açık bir tabir. Zira yapımların gelmesi 2019, 2020 gibi tarihleri bile bulabilir. Ancak oyuncular en azından “2018 olsun da daha fazla beklemeyelim” düşüncesinde. Zira yenilenmiş Final Fantasy VII, Playstation 4 için 2015 yılında duyurulmuştu ve duyurunun üzerinden yaklaşık 2 yıl geçti. Final Fantasy VII Remake, oyun çıkış takvimine göre en erken Nisan 2018′de oyuncularla buluşacak. Bu da en erken haliyle bile bir yıl uzakta olduğunu gösteriyor. Ancak bu tarih ileri bile sarkabilir. En iyisi resmi açıklamayı beklemek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS