Fortnite güncellemesi bu sefer büyük bir soruna neden oldu

Fortnite güncellemesi bu sefer büyük bir soruna neden oldu

Oyunun en sevilen eşyalarından biri olan trambolin, Fortnite v11.50 güncellemesi ile birlikte oyuna tekrardan gelmeyi başarmıştı. Hayal gücünün kullanılarak bazı imkânsız yerlerden çıkmaya imkan tanıyan bu eşya, bir süredir oyunda yer almadı.

Elbette bu aparatın oyuna tekrardan eklenmesi, pek çok oyuncu tarafından memnuniyetle karşılanmıştı. Ancak bu yeni ekleme ile birlikte, bazı sorunlar ortaya çıktı.


Bu trambolin, genellikle herhangi bir savaşın ortasına dalmak, pozisyon değiştirmek veya fırtınadan kaçmaya yarıyordu. Ayrıca ‘Launch pad’ olarak da bilinen bu aparat, bir oyuncunun üzerine atladıktan sonra gökyüzüne uçmasını ve planörleri kullanarak gözden kaybolmasına olanak tanıyordu.


Bu eşya, yere bir kere yerleştirildikten sonra oyun sona erene kadar sınırsız sayıda kullanma imkanı sunuyor. Ayrıca gelen bazı videolarda trambolinin her zamankinden biraz daha farklı çalıştığı gözlemlendi. Ancak gerçekleşen bir aksaklığı Reddit üzerinden paylaşan Fortnite oyuncusu, trambolini bir nesnenin üzerine yerleştirilmesi ile bazı problemler ortaya çıktığını söyledi. Normalde yerleştirildiği noktadaki nesneyi kırması gereken trambolin öyle yapmadı.


Trambolinin içinden nesne geçti ve bu durum oyuncunun nesneyi yok etmesine neden oldu. Ancak o nesneyi yok etmekle uğraşırken başkaları da onu öldürdü.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS