Fortnite, yaz temalı “Vibin” sezonuna veda etmeye hazır

Fortnite, yaz temalı “Vibin” sezonuna veda etmeye hazır

Fortnite, yaz temalı “Vibin” sezonuna veda etmeye hazır

Epic Zero Build modunu Fortnite oyununun kalıcı bir parçası haline getirmişti. Şimdi ise o zamandan bu yana en önemli ayarlardan biri geliyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Oyun özellikle koronavirüs döneminde fazlasıyla popüler oldu ve bir çok oynayıcı kazandı. Dünyanın her bir yanından oyunun hayranları mevcut diyebiliriz. Bu kapsamda yeni sezonda hayranların beklentilerini karşılayacak olan şirket yeni güncellemesi ile iddialı bir giriş yapacak.

Fortnite yeni sezonda oyunculara daha hızlı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Ayrıca yangına ve düşme hasarına karşı bağışık korunma da getirilecek. Yeni sezonda düşmanlarınızla olan mesafeyi hızla kapatmanıza olanak tanıyan güncellemeler gelecek. Chrome adayı da değiştirdi. Terk edilmiş Sanctuary tarafından Herald’s Sanctum adlı yeni bir ilgi çekici nokta geitirldi.

Tabii ki, yeni bir sezon aynı zamanda yeni bir savaş geçişi anlamına geliyor ve bu sezon karakterlerin çok daha havalı görünmesi bekleniyor. En belirgin özellik Spider-Gwen olarak karşımıza çıkıyor ancak aynı zamanda şık bir patenci kedi ve oyuncuların kilidini açması için kurt adam kostümü içinde ayıya benzeyen bir şey detay da olacak. Dördüncü sezon bugünden itibaren oynanabilir halde olacak. Oyunun hayranıysanız mutlaka göz atın.