Galaxy Note 7 kutusundan neler çıkıyor?

Galaxy Note 7 kutusundan neler çıkıyor?

Ağustos ayının başında duyurulan yeni Samsung Galaxy Note 7 modeline ait ilk kutu açılış videoları ortaya çıkmaya başladı. İşte Galaxy Note 7 ve kutusundan çıkanlar!

Phablet dünyasının en iddialı modellerinden biri olan Samsung Galaxy Note 7, tüm dünyada ve ülkemizde artık ön siparişte. 3600 TL seviyesinde ön siparişe çıkan telefonu sipariş eden ilk kullanıcılar, Samsung’un sanal gerçeklik gözlüğüne de sahip olacak.
Bu ayrıcalığı bir kenara bırakacak olursak, Galaxy Note 7 modelinin kutusuna ve içinden çıkanlara gelebiliriz. Öncelikle cihazın kutu tasarımında önemli bir fark olduğunu vurgulamak gerek. Galaxy Note serisinden farklı olarak Galaxy S ailesine yaklaşan bir model olan Galaxy Note 7, kutu tasarımından ismine kadar bu izleri taşıyor.


Note 6 isminin atlanılarak Note 7 şeklinde seçilmesi, suya dayanıklılık gibi konularda Galaxy S ürün ailesine yaklaşan model, tasarımı itibariyle de artık Samsung’un “Edge” isimli modellerini andıran bir ekrana sahip.


Kulaklık, hızlı şarj adaptörü, USB-C şarj ve veri transfer kablosunun haricinde kutu içeriğinde iki sevindirici aksesuar da bulunuyor. Bunlardan bir tanesi telefonun USB-C portunu standart USB formatına çeviren bir OTG adaptörü, diğeri ise micro-USB portu USB-C portuna çeviren ikinci bir adaptör. 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS