Galaxy S22 serisi delikli ekran tasarımıyla gelecek

Galaxy S22 serisi delikli ekran tasarımıyla gelecek

Galaxy S22 serisi delikli ekran tasarımıyla gelecek

Akıllı telefon sektöründeki önemli isimlerden biri olan Samsung, şu sıralar yeni nesil S serisi modellerine yoğunlaşmış durumda. Eğer büyük bir aksilik olmazsa yeni S serisi modeller 2022’nin ilk çeyreğinde tanıtılmış olacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Peki Samsung bu yıl kaç farklı S modeli ile karşımıza çıkacak? Şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre Galaxy S22’ye, S22 Plus ve S22 Ultra modelleri eşlik edecek. Lite seviyesinde bir modelin tanıtılıp tanıtılmayacağı ise şimdilik netleşmiş değil. Belki S22 ailesinin tanıtımından sonra S22 FE modeli de görücüye çıkabilir. Bunu bekleyip göreceğiz.

Geçtiğimiz gün yaptığımız bir haberde S22 Ultra modelinde S Pen yuvasının bulunacağı bilgisini takipçilerimizle paylaşmıştık. Şimdi bu bilgilere yenileri eklendi. Sızdırılan son raporlara göre S22 ve S22 Plus modelinde S Pen yuvası yer almayacak.

Ayrıca serideki iki modelin delikli ekran tasarımıyla gelmesi de kesinleşti. Elbette burada soru işareti olan bazı noktalar var. O da Galaxy S22 Ultra’da ekran altı kamera teknolojisinin kullanılıp kullanılmayacağı.

Bilindiği üzere Fold 3 modelinde 4MP’lik ekran altı kameraya yer verilmişti. Çözünürlüğü arttırılmış bir kamera S22 Ultra’da karşımıza çıkar mı bunu zaman gösterecek. Büyük ihtimalle önümüzdeki günlerde S22 ailesiyle ilgili daha fazla detay ortaya çıkacaktır.