Galaxy S7 Edge çıkacak mı?

Galaxy S7 Edge çıkacak mı?

Son günlerde gündeme sıkça gelen yeni Galaxy S7 ailesinin üyelerinden biri olacağı tahmin edilen Galaxy S7 Edge sonunda doğrulandı. Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da firmanın internet sitesinde üstü kapalı bu doğrulamayı görebilirsiniz.

Samsung’un internet sitesindeki bir görsele göre evet model duyurulacak. Güney Koreli şirketin internet sitesinde, geliştiriciler için ayrılan sayfada Edge olarak adlandırılan ekranın kullanımına ilişkin bazı bilgiler yer alıyordu. Kıvrımlı Edge ekranın kullanım modlarının anlatıldığı görselde önceden sadece S6 Edge ve S6 Edge Plus modelleri görülüyordu. Ancak o sayfa güncellendi ve artık S7 Edge yazısını görebiliyoruz.İlgili sayfanın ekran alıntısını aşağıda görebilirsiniz. Edge ekranın farklı kullanım tipleri anlatılıyor. Görselde Edge yani kıvrımlı ekrana sahip tüm Samsung modelleri görülebiliyor. Galaxy S7 Edge henüz resmi olarak duyurulmamış olsa da bu tabloda izine rastlamak mümkün. Yani Samsung’un cihazı ürettiğine dair iddialar doğru çıktı. Tabii ki henüz teknik özelliklerini resmi ağızlardan duymadık.


Selfie tutkusu yüzünden 14 ölüm!


Eğer firmanın planlarında bir değişiklik olmazsa yeni Samsung Galaxy S7 ailesi 21 Şubat tarihinde Samsung Unpacked 2016 etkinliğinde duyurulacak. Cihazla ilgili davetiye görüntülerinin basına sızması sebebiyle ürünün sosyal mecralarda “TheNextGalaxy” olarak adlandırılacağını da biliyoruz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS