Galaxy S7 Edge konsept videosu ile karşımızda

Galaxy S7 Edge konsept videosu ile karşımızda

Bağımsız tasarımcılar zaman zaman henüz piyasaya çıkmamış akıllı telefonların konsept görsel ve videoları ile karşımıza çıkıyor. Bu sefer konsept çalışmaya konu olan cihaz Samsung Galaxy S7 Edge oldu. Firmanın beklenen modeline ait konsept çalışmaya ait videoyu haberimizde bulabilirsiniz. Kıvrımlı ekran anlayışı bu sefer bir adım daha ileride.

Güney Koreli şirketin Şubat ayında MWC 2016’dan önce yeni modeli Galaxy S7’yi ve alternatif versiyonlarını duyurması bekleniyor. Bu versiyonlardan biri olacağı tahmin edilen Galaxy S7 Edge konsept videosu ile karşımızda.Galaxy S7 Edge dışında üçün modelin daha duyurulması bekleniyor. Bu modeller Galaxy S7, Galaxy S7 Plus ve Galaxy S7 Edge Plus şeklinde. Modeller teknik özellikler konusunda birbirlerine benzeyecek ancak temel fark ekran tipi ve boyutu olacak.


Bu proje uçak kazalarında ölümleri önleyecek


Galaxy S7 Edge konsept videosu


Galaxy S6 Edge ve S6 Edge+ modellerine gördüğümüz iki tarafı kıvrımlı ekran yapısı bu konsept çalışmasında bir adım daha öteye götürülmüş. Cihazın ekranının artık sadece sağ ve sol tarafları değil aynı zamanda alt tarafında da eğimli hatların kullanılmış olması dikkat çekici. Bu çalışma Samsung’u bağlamasa da kullanıcı beklentileri açısından önemli bir kriter.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS