Son Dakika

Galaxy S7 için güvenlik güncelleştirmesi!

A A

24.05.2016 - 13:00 Son Güncelleme:

Google tarafından en son yayınlanan aylık Android güvenlik iyileştirmesi, Samsung tarafında da yayınlandı. Bu önemli güncelleme yaklaşık 330 MB boyutunda ve güvenlik adına kritik iyileştirmeler içeriyor.

Galaxy S7 için güvenlik güncelleştirmesi!

Son aylarda Google, güvenlik konusunda öncesine göre daha temkinli davranıyor. Üreticiler de Google’ın aylık düzenli güncellemelerini kendi cihazları için uyarlayarak kısa süre içerisinde dağıtmayı amaçlıyor. Samsung bu sefer yeni amiral gemileri için normalden daha hızlı davrandı.

Yayınlanan yeni güncelleme Google’ın güvenlik güncelleştirmelerini içermekle birlikte Samsung özelinde de bazı iyileştirmelere sahip. Her zaman açık ekran (Always On) iyileştirmeleri burada dikkat çekiyor.

microSD’ye kaydedilen dosyalarda yaşanan bazı hatalar, Güç tasarruf modunda iyileştirmeler ve Google Now’ın çalışmasını etkileyen çok sayıda sistem sorunu bu güncellemeyle birlikte artık geçmişte kalıyor. Güncellemeden önce önemli verilerinizi yedeklemeyi ihmal etmeyin.

iPhone 7 256 GB depolama alanı sunabilir!

Güncelleme henüz tüm dünyada yayınlanmadı ancak birkaç gün içerisinde ülkemiz de dahil olmak üzere küresel çapta dağıtılması bekleniyor. Galaxy S7 için 332 MB, Galaxy S7 Edge için se 353 MB boyutundaki bu güncellemeyi yapmayı ihmal etmeyin.