Galaxy S7'nin su altı testi

Galaxy S7'nin su altı testi

Samsung Galaxy S7 su altında kaç saat kalabilir? Samsung’un iddiası yaklaşık 1 saat kadardı. Ancak bu test çok daha fazlasını vadediyor.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri IP68 sertifikası sayesinde sıvı temasına tam dayanıklılık sunuyor. Samsung, cihazın yaklaşık 1 saat kadar su altında kalabildiğini söylüyor. Ancak bir YouTube kanalı bu süreyi oldukça esnetmeyi başarmış.


Aşağıdaki videoda, bir YouTube kanalı tarafından Galaxy S7’ye yapılan ilginç testi bulabiliriniz. Testte Galaxy S7 modeli su dolu bir kavanozun içerisine yerleştiriliyor. Ve cihaz tam 16 saat 36 dakika boyunca çalışmaya devam ediyor.


WhatsApp artık daha güvenli


Daha önce Galaxy S7’nin çamaşır makinesine atılma testini sizlerle paylaşmıştık ancak bu çok daha ileri düzeyde bir test olmuş. Fakat uyarmakta fayda var. Böyle bir test tüm cihazların tüm koşullarda 16 saatten fazla dayanacağını ispatlamıyor. Kavanozdaki suyun miktarı, cihazın yerleştirilme açısı gibi detaylar sonucu etkileyebilir. En azından şundan eminiz, uygun şartlar altında Galaxy S7 su altında 1 saatten daha fazla da kalabilir.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS