hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Galaxy Watch7 için yeni detaylar ortaya çıktı

  Galaxy Watch7 için yeni detaylar ortaya çıktı
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Samsung, temmuz ayı başında, Galaxy Unpacked adını verdiği yıllık etkinliğini düzenleyecek. Şirketin yeni ürün ve servislerini tanıtacağı bu etkinlik, merakla beklenen pek çok ürünün lansmanına sahne olacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu yılki Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak cihazlardan biri de şirketin yeni akıllı saati Samsung Galaxy Watch7 olacak.

  Samsung Galaxy Watch7’nin çıkışından daha birkaç ay uzakta olsak da daha şimdiden bu akıllı saate dair ilk detaylar gelmeye başladı. Hatırlarsanız, kısa süre önce gelen bir sızıntı, Galaxy Watch7 serisinde üç farklı model olacağını ortaya çıkarmıştı. Bu hafta gelen yeni bir sızıntı, bu bilgiyi doğrularken, akıllı saatin teknik özelliklerine dair yeni detayların da ortaya çıkmasını sağladı.

  Samsung Galaxy Watch7 serisindeki üç model de Samsung’un Exynos W940 yonga setini kullanacak. 3nm çip teknolojisi üzerine kurulan bu yeni yonga seti, öncülüne kıyasla yüzde 50 daha az enerji tüketecek. Bu da akıllı saatlerin batarya ömrünü kayda değer ölçüde arttıracak.

  Samsung sadece batarya ömrünü iki katına çıkarmakla kalmayacak, aynı zamanda dahili depolama alanını da ikiye katlayacak. Gelen son bilgilere göre Galaxy Watch7 serisindeki modellerin dahili depolama alanı 32 GB olacak. Bu da kullanıcıların çevrim dışı müzik dinleme ve çeşitli uygulamaları internet bağlantısı olmadan kullanabilme gibi konularda daha rahat hareket etmesine olanak sağlayacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow