Son Dakika

Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4’ün renk seçenekleri sızdırıldı

A A

10.05.2022 - 10:11 | Haber Kaynağı: Donanım Günlüğü

Samsung tarafından üretilen Galaxy Fold ve Galaxy Flip geliyor. Akıllı telefon kullanıcılarının akıllarındaki soru ise belli, yeni modeller hangi özelliklerle gelecek?

Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4’ün renk seçenekleri sızdırıldı

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde yapılan bir paylaşımla, Samsung’un yeni Flip modelinde ikinci ekranının boyutunu arttıracağı iddia edilmişti. Güney Koreli şirket bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmazken, benzer haberler farklı duyum kanalları tarafından da de teyit edildi. İşte bu haberi ilk servis eden duyumcu, bugün yeni bir sızıntıyla daha karşımızda.

İddialara göre Samsung, Galaxy Z Fold4’ü 3, Galaxy Z Flip4’ü ise 4 farklı renk seçeneği ile piyasaya sürecek. Buna göre Samsung’un açıldığında tablet formuna bürünebilen devasa katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy Z Fold4’ü satın almak isteyenler bej, siyah ve gri renk seçeneklerinden birini tercih edebilecekler.

Öte yandan Galaxy Z Flip4’ü almak isteyenler içinse; altın, gri, açık mavi ve açık mor seçenekleri sunulacak. Her iki modelde ortak renk olarak yalnızca gri seçeneği bulunurken, bu renklere ilerleyen dönemlerde farklı alternatiflerin dahil edilebileceğini de hatırlatalım.