hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gmail Go herkesin indirime sunuldu

  Gmail Go herkesin indirime sunuldu
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Birçok popüler mobil uygulama gibi, Gmail’in de daha hafif bir sürümü bulunuyordu. Çoğunlukla düşük kaliteli akıllı telefonlar kullananlar için önerilen Gmail Go, bir süredir belirli bölgelerdeki belirli bir Android kullanıcıları kategorisine sunulmuştu. Ancak bugün işler değişti ve Gmail’in hafif sürümü herkesin beğenisine sunuldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Google, herkesin indirip kullanabilmesi için Play Store’da Gmail Go’yu indirime sundu. Gmail’in hafif sürümü, tam teşekküllü uygulama ile aynı e-posta deneyimini sunuyor. Ancak sadece bazı görsel unsurları içermiyor.

  Uygulama ekranının altında “Bul” düğmesi yer almıyor. Ayrıca, uygulamanın genel yönü, gölgeleri kullanmaması anlamında biraz daha temiz görünüme sahip. Gmail kullanıcıları uygulamalarının kullanıcı arayüzünü, Meet düğmesi hiç görünmeyecek şekilde de ayarlayabiliyor.

  Gmail’in daha az RAM’e sahip cihazlarda çalışacak şekilde optimize edilmiş daha hafif bir sürümünü denemek istiyorsanız, şu anda Google Play Store üzerinden Gmail Go’yu indirebilirsiniz.

  Uygulamanın özellikleri

  • Daha akıllı bir gelen kutusu – Sosyal ve tanıtım içerikli e-postalar, zamanınız olduğunda ilgilenmeniz için düzenli şekilde kategorize edilir ve öncelikle arkadaşlarınız ile ailenizden gelen iletilere odaklanmanız sağlanır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  • Daha az spam – Gmail Go, hesabınızın güvenliğini sağlamak ve karmaşıklığı önlemek için spam iletileri gelen kutunuza ulaşmadan engeller.

  • 15 GB ücretsiz depolama alanı – Yer açmak için ileti silmeniz gerekmez.

  • Birden fazla hesap desteği – Hem Gmail adresleri hem de Gmail dışı adresler (Outlook.com, Yahoo Mail veya diğer IMAP/POP e-posta) ayarlayabilirsiniz.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow