hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Google Play Store değişecek

  Google Play Store değişecek
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Google Play Store kullanırken mobil telefondan yararlanmıyorsanız bir şey indirirken genellikle tahmin etmeniz ve en iyisini ummanız gerekliydi. Ancak şimdi, sadece birkaç dokunuş ile işlemler kolaylaşacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Google, yakın zamanda Android Automotive, Android TV ve Wear OS uygulamaları için önerilerle Play Store ana sayfalarını Android uygulamasına eklediğini söylüyor.

  Yeni arama filtreleri, sonuçları telefon dışı donanımı destekleyenlerle de sınırlayacak. Hoşunuza giden bir şey bulursanız, bunu cihazınıza uzaktan yükleyebilirsiniz. Google ayrıca, navigasyonu ve uzaktan yükleme gibi özellikleri iyileştirmek için Play Store web sitesini daha önce revize ettiğini de belirtti. Hareket, tablet kullanıcılarına uyum sağlama çabalarını takip ediyor ve cihazda, onları kullanacağınız uygulamalarda arama yapamıyorsanız oldukça ardımcı olabilir. Bu, uygulamalara küçük bir ekranda göz atmak zorunda kalabilecek Wear OS kullanıcıları için özellikle yararlı olacak. Cihazlarınız için daha fazla uygulama bulabilir ve (Google’ın umduğu gibi) Android ekosistemine bağlı kalma şansınızı artırabilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Zamanlama da oldukça önemli. Zira Google, Pixel Watch’ı 6 Ekim’deki New York City etkinliğinde resmen tanıtıyor ve 1080p Chromecast’i yeniledi. Geliştirilmiş uygulama keşfi, favori uygulamalarının mevcut olup olmadığını merak eden müşterilere bu ürünleri satmaya yardımcı olabilir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow