Güncelleme yarışına Google da dahil oldu

Güncelleme yarışına Google da dahil oldu

Servislerinde belirli problemleri giderme ve özellikle Google Maps üzerindeki hataları düzeltmek için çalışmalara başlayan Google, güncellemeyi yayınlamış durumda.

Yayımlanan güncelleme beraberinde, hata raporları, haritaların etkinliği ve karanlık gözüken sular olarak nitelendirilen bir kaç hatayı düzeltme yoluna giden Google, bu günün güncelleme yarışına katılan 3.isim olarak karşımıza çıkıyor. Servislerinde yaşanabilecek problemlere karşı daima hızlı davranan ve bir çok hatayı önceden tespit etmekte usta olan Google, bu sefer güncelleme yarışına 3. sıradan katılım gösteriyor.


Daha önce yaptığımız haber kapsamında sizlere ulaştırdığımız, bugünün güncelleme yarışı listesinde Spotify ve Facebook yer almaktaydı. Spotify karaoke desteği, Facebook arayüz ve bazı profil sekmeleri içerisinde değişiklikler görülürken, kopmalar yaşandığı da aktarılmıştı.


Konuyla alakalı olarak Google Maps güncellemelerine dönecek olursak, Android versiyonda beta şekilde devam eden güncellemenin içeriği henüz detaylıca aktarılmış değil. Ancak bir kaç problemin giderilmesine ve bahsedilen kullanıcılara eriş dönemine hazırlık olarak düşünülebilir.


Google 3.sıradan dahil oldu.


Bugün gerçekleştirilen güncelleme yarışına 3.sıradan dahil olan Google, efektiflik açısından da 3. sırada yer alırken; 1.liği halen Spotify sırtlıyor. Arayüzünde ve bazı sekmelerinde değişikliğe giden Facebook ise, efektiflik noktasında 2.liği almış durumda. Yapılacak olan güncellemelerin tamamının tamamlanmasının ardından tüm gelişmeleri sizlere aktarıyor olacağız. Özellikle Google Maps tarafında detaylara erişmemiz halinde, haberlerimizde yer vermeye çalışacağız.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS