Harmony OS ve eSIM desteğine sahip akıllı saat

Harmony OS ve eSIM desteğine sahip akıllı saat

Harmony OS ve eSIM desteğine sahip akıllı saat

Titanyum ile seremik malzemelerden faydalanan Huawei Watch 3 Pro, Harmony OS işletim sistemi ve eSIM desteği ile kendisini farklılaştırıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Huawei’in yeni ürünü 5 ATM suya karşı dayanıklı olarak geliyor. Yani yağmur altında kullanımlarda, havuzda yüzerken ya da banyo yaparken saati kolunuzdan çıkarmanıza gerek yok.

Safir camın tercih edildiği ve 1.43 inç değerdeki ekran, bir akıllı saat için gerçekten büyük ve kullanışlı bir değer diyebiliriz. Üstelik firma, bu saatinde Amoled teknolojisine yer veriyor.

Net görüntüler için 466 x 466 çözünürlük ve 1000nite kadar parlaklık sunuluyor. Ayrıca, 60Hz ekran yenileme hızından da söz edebiliriz.

Tabii bu dokunmatik ekran, en ufak dokunuşlarınızı dahi algılayabiliyor. Ekranlar arasında geçiş yapmak için kaydırın, dokunun ya da saat kadranını değiştirmek için bir süre basılı tutun. Peki ellerimiz nemliyken de rahat bir kullanım mümkün mü diye soracak olursanız, deneyimlerimiz itibarıyla “evet” cevabını verebiliriz.

16GB dahili depolamaya ve 2GB RAM

Watch 3 Pro, bünyesinde Bluetooth 5.2, Wi-Fi 2.4GHz, NFC ve GPS gibi kablosuz bağlantı teknolojilerini barındırıyor. Yani çoğu zaman bir akıllı telefona ihtiyaç duymadan da pek çok işleminizi saat üzerinden rahatlıkla halledebilirsiniz. Örneğin, açık havada koşu yapıyorken GPS takibi de saatiniz üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Burada çift kanallı GPS takibi söz konusu, ki bu da konum ve rota doğruluğu için önemli bir faktör.
Ve tabii ki E sim özelliği. Bu, cihazın bünyesinde dahili olarak gelen bir özellik ve destekleyen bir operatör sayesinde saat üzerinden telefon görüşmeleri gerçekleştirebilir, internete bağlanabilir, bildirimler alabilir ve uygulamalar indirebilirsiniz.

Pek çok detaya sahip

Watch 3 Pro, TruSeen 4.5+ teknolojisi sayesinde kanınızdaki oksijen oranını ölçebiliyor. 7 gün 24 saat boyunca kalp ritminizi takip eden ve size önerilerde bulunabilen gelişmiş bir üründen söz ediyoruz. Buna ek olarak cilt sıcaklığını ölçme özelliği bu ürünü benzer ürünlerden ciddi anlamda ayırıyor.

Bunun haricinde, Qi standardına sahip bir pad aracılığıyla ya da ters şarj özellikli bir Huawei telefon aracılığıyla da şarj edebileceğinizi belirtelim. Yani pek çok seçenek sunulmuş.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ürün, tek şarj ile “akıllı mod”dayken 5 güne kadar kullanım ömrü sunuyor. “Ultra uzun pil” modunu tercih ederseniz, tek şarj ile 21 günü bile görebilirsiniz.