hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hem Dizüstü hem tablet hem de çizim istasyonu

  Hem Dizüstü hem tablet hem de çizim istasyonu
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Yalnızca tablet modunda değil; klavyesi yardımıyla bir dizüstü sistemine dönüşen bu ürün, kalemiyle de bir çizim istasyonu gibi davranabiliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İnce ve hafif yapıda Huawei MatePad 11 PaperMatte, 6.85mm kalınlıkta ve yaklaşık 499 gram ağırlıkta. Çantanızla bir yerden bir yere giderken rahatlıkla taşınabiliyor. Köşelerden yumuşatılmış ve neredeyse dümdüz bir tabletten söz ediyoruz. Ufak bir çıkıntı olarak arka taraftaki 13MP değerdeki kamera modülünü gösterebiliriz.

  11.5 inç ekran

  Üniversite öğrencilerinin ve kariyerlerine başlayan genç profesyonellerin bilgisayar gereksinimlerini karşılamayı amaçlayan tablet, hareket halindeyken dahi rahat okuma deneyimi sunabilen bir ekrana sahip.

  Parlama ve yansıma gibi can sıkan detayları büyük ölçüde engelleyebilen ekran, aynı zamanda sanki dokulu kâğıt üzerinde çizim yapıyormuşsunuz hissini de sunabiliyor. Ek olarak üründe yeni bir fırça özelliği ve 15x tuval yakınlaştırma özelliği var. Bu sayede daha detaylı çalışmaları daha kolay gerçekleştirebiliyorsunuz.

  2200 x 1440 çözünürlüklü IPS ekran, 3:2 görüntüleme oranına sahip. Yani diğer pek çok tablete kıyasla ekranda tek seferde daha fazla detayı gösterebiliyor. Ekranımızın bir diğer önemli özelliği ise, 120Hz tazeleme değeri sunabiliyor olması. Bu, özellikle videolarda ve oyunlarda daha akıcı, daha net detaylarla karşılaşmak demek. Tabii kalem yardımıyla ekranda hızlıca notlar alabilir, fotoğrafını çektiğiniz belgeler üzerinde düzenlemeler yapabilir, bulunduğunuz ders ve toplantı ortamlarına daha iyi uyum sağlayarak tablet sayesinde verimliliği artırabilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Snapdragon 7 Gen 1

  PapaerMatte, güçlü bir tablet. Bünyesinde 8GB RAM ve 256GB dahili depolama gibi detaylar var. İşletim sistemi tarafında da Android tabanlı HarmonyOS 3.1’i görüyoruz. Bu cihaz, Android oyun ve uygulamaları rahatlıkla çalıştırabiliyor.

  Kamera detayları

  Tabletin arka tarafında 13MP değerde kamera bulunuyor. Bu kamera, özellikle iş ve okul süreçlerinizde yardımınıza koşacaktır. f1.8 açıklık değeri bulunan kamera, fotoğraf çekim tarafında tatmin edici sonuçlar veriyor. Video tarafında da 4K çözünürlüklü çekim seçeneği dahi sunduğunu belirtelim. Ön kameramız ise, selfie çekimler ve internet üzerinden yapacağımız görüşmeler için yeterli performansa sahip.

  7700mAh pile sahip

  Huawei MatePad 11 PaperMatte’in bünyesinde Wi-Fi 6, 2 × 2 MIMO ve Bluetooth 5.2 gibi gelişmiş kablosuz bağlantı seçenekleri mevcut. Güncel bir internet altyapısına kablosuz olarak bağlanabilir ve yüksek boyutlu dosyaları kısa süreler içerisinde indirebilirsiniz. Tabii kablosuz Bluetooth kulaklıklarınızı da bu ürünle kullanabilirsiniz. Tablet, 7700mAh pile sahip ve hızlı şarj desteği de sunuyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow