Hızlı ve öfkeli serisinin ne zaman biteceği sonunda ortaya çıktı

Hızlı ve öfkeli serisinin ne zaman biteceği sonunda ortaya çıktı

Hızlı ve öfkeli serisinin ne zaman biteceği sonunda ortaya çıktı

Hızlı ve öfkeli serisinin detayları ortaya çıkıyor. Görünüşe göre filmin hayranları erken üzülecek. İşte konu ile ilgili detaylar ve o tarih.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Dünyanın belki de en fazla izlenen serileri içerisinde yer alan Hızlı ve öfkeli, toplam 9 film ile izleyicileri selamladı. Bugüne kadar birçok film buna benzer sayıda seriler ortaya çıkardı. Ancak bu film gerçekten de diğerlerine göre oldukça farklıydı. Özellikle aksiyon sahneleri ve senaryosu dikkat çekiciydi.

Geldiğimiz şu noktada 25 Haziran 2021 tarihinde Hızlı ve Öfkeli 9 vizyona girecek. Böylece en uzun serilerden bir tanesi ortaya çıkmış olacak. Fakat her şey bu kadarla sınırlı değil. Aynı şekilde ilerleyen yıllarda da benzer devam serisinin olacağı ifade ediliyor. Van Diesel ise bu filmin ne zaman final yapacağını açıkladı.

Yeni filmde yine aksiyon dolu sahneler olacak. Elbette diğer filmlerde de aksiyon dolu sahneler yer alacak. Van Diesel tarafından yapılan açıklamalarda “her hikaye kendi sonunu hakediyor” ifadeleri kullanıldı. Böylece filmin Artık yavaş yavaş biteceği ortaya çıkmış oldu.

Yapılan açıklamaların devamında Hızlı ve Öfkeli 9 filminin hemen ardından gelecek olan 2 film final olacak. Böylece 2024 yılında bu seri tamamen bitecek. Yeni filmler ile ilgili daha çok Hızlı ve Öfkeli 11 veya Hızlı ve Öfkeli 10 Part II seçenekleri düşünülüyor. Böylece bu seri gerçek anlamda final yapacak.

Evet her şey bunlarla sınırlı değil. Aynı şekilde filmin yan yapımları devam edebilir. Belki de her bir karakter için ayrı bir film çekilebilir. Hem yönetmen hem de oyuncuların yaklaşımına bakılırsa bu oldukça mümkün.