HTC 10 satış tarihi ne zaman?

HTC 10 satış tarihi ne zaman?

HTC One 10 veya HTC 10 ismiyle beklenen yeni amiral gemisi için HTC, geçtiğimiz hafta içerisinde tanıtım tarihini duyurmuştu. 12 Nisan tarihinde duyurulacak olan telefonun satışa çıkacağı tarih bilgisi ilk defa karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz haftalarda HTC 10 olduğu iddia edilen bir telefonun fotoğrafı paylaşılmış, ekranda ise 16 Nisan tarihi görüntülenmişti. Kaynaklar telefonun 16 Nisan tarihinde duyurulacağını düşünürken, HTC resmi bir açıklama yaparak cihazı 12 Nisan tarihinde duyuracağını netleştirdi.


Yeni ortaya çıkan bir bilgiye göre ise HTC 10 satış tarihi 15 Nisan yani duyurulduktan sadece üç gün sonra olacak. Ancak telefon ilk etapta kendi ülkesi olan Tayvan’da satışa çıkacak. ABD, Avrupa ve Türkiye için satışa çıkacağı tarih henüz belli değil.


LG G5, Samsung Galaxy S7 ve iPhone SE gibi önemli modeller duyurulmuşken, HTC’nin kısa süre içerisinde bu telefonu satışa çıkarması bekleniyor. Yani yine Nisan ayı içerisinde cihazın satışa çıkması sürpriz olmayacaktır. Performans, kamera ve ses özelliklerine dikkat çekecek şekilde HTC 10 hakkında çok sayıda bilgi paylaşılıyor. HTC, bu detayları #powerof10 etiketiyle yayınlıyor. HTC 10 modelini merakla bekliyoruz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS