HTC Halfbeak akıllı saat nasıl olacak?

HTC Halfbeak akıllı saat nasıl olacak?

İlk söylentileri 2014 yılına kadar uzanan HTC Halfbeak akıllı saat ilk defa basına sızdı. Cihaz henüz resmi olarak duyurulması ancak fotoğrafları ortaya çıktı. Eğer iddialar doğruysa cihazın bu yıl içerisinde duyurulması bekleniyor.

Akıllı saat konusunda şimdiye kadar sessizliği koruyan HTC, akıllı telefon ve tablet bilgisayardan dışarı çıkmamıştı. Vive isimli VR gözlüğü ile neredeyse ilk defa ürün gamında değişikliğe giden firma şimdi bir yeniliğe daha hazırlanıyor.
Yuvarlak tasarımıyla dikkat çeken saatin görünümü Samsung Gear S ve Motorola Moto 360 serilerini andırıyor. 360 x 360 piksel ekran çözünürlüğü ile beklenen cihazda bir sürpriz daha var. Spor giyim ve aksesuar markası Under Armour’un logosu da saat üzerinde dikkat çekiyor. Yani HTC ve Under Armour partnerliği söz konusu olabilir.


Saatin alt tarafında nabız ölçen sensör görülebiliyor. Bu sensörün yanında ise dört pinli şarj bölümü yer alıyor. Spor görünümlü bir saat gibi görünen HTC Halfbeak kod adına sahip cihazla ilgili henüz hiçbir resmi açıklama yok. Ancak görüntülerden Android Wear kullanacağı anlaşılabiliyor.


Fotoğraflarda tarih bilgisi yer almıyor. Dolayısıyla bu cihaz iptal edilmiş bir proje bile olabilir. Detaylar halen belli değil.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS